Pogoda Zawoja z serwisu

Serwis » NARTY

SIGMA SBI

Maszyna z taśmą/kamieniem do obróbki śligów nart, snowboardów i nart biegowych
Kompaktowa maszyna Sigma SBI łączy całą game usług dla profesjonalnego serwisu narciarskiego zajmując mało miejsca. Maszyna może być postawiona bezpośrednio przy ścianie, co pozwala na oszczędzenie potrzebnego miejsca w serwisie. Nowy panel sterowania z ekranem dotykowym pozwala na utworzenie aż do 42 indywidualnych programów do obróbki. Sigma SBI posiada również opcję „Easy Go” która daje szybki dostęp do trzech najczęściej używanych programów.
TRIM DISC 71

Automatic Edge Grinding Machine for Skis and Snowboards.
Trim Disc 71 udowadnia, że wszędzie znajdzie się miejsce dla Ceramincznego dysku do wykańczania . Kompaktowa maszyna ostrzy krawędzi nart i snowboardów od boku i od spodu bez najmniejszego wysiłku zajmując bardzo mało miejsca. Trim Disc 71 ułatwia pracę dzięki ergonomicznej wysokości i stanowi świetne uzupełnienie dla innych maszyn, które już posiadacie.
WAXJET

Hot Wax Machine for Skis and Snowboards.
Krótki czas rogrzewania maszyny oznacza, że jest ona szybko gotowa do użycia. Technologia rolek Wintersteigera wspiera absorpcję smaru wzdłuż ślizgu i jednocześnie gwarantuje minimalne pochłanianie smaru przez materiał. Dodatkowy czas do usuwania resztek smaru nie jest już potrzebny. Użycie nylonowych lub polerujących szczotek oszczędza ciężkiej manualnej pracy wykończeniowej. Jako dodatkowa opcja dostępny jest stojak do przechowywania niewielkich narzędzi.
Jako alternatywa do scotchbrite wheels dostępne są szczotki smarujące.


facebook